ММС

Објавено на: 04/1/21 12:34 PM

Пенисот станува зрно грашок – Новиот сој на Ковид удира врз машкото его

Поради дополнителните компликации од вирусот Ковид-19 од новиот сој, докторите се осврнаа и кон „машкоста“ која ќе удри на егото врз целата машка популација. Според најновите странски истражувања, се верува дека доколку заболите од корона вирусот може да дојде до намалување на пенисот и тоа колку зрно грашок. Оваа студија откако руските научници ја објавија ги загрижи мажите.

Ова би било страшно доколку ова биде вистина, но поради денот на шегата искористивме малку да се пошегуваме на оваа тема бидејќи многу дезинформации беа објавени по медиумите

Мажи, не се секирајте ова беше само една првоаприлска шега.

 

извор: freepik.com


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.