ММС
Банер за Супер7

Објавено на: 04/1/21 11:26 AM

Капе на сите страни, Рита Ора во бикини – тело ни приближно како на Инстаграм

Британската пејачка, со потекло од Албанија, Рита Ора (30) е фотографирана во бикини, а во таа прилика и испаднале градите и на сите им е јасно дека нејзиното тело не изгледа како фотографиите на инстаграм.

Рита се сончала пред својата вила во Сиднеј, на себе имала минијатурно бикини, а како што седела и гледала во телефон, јасно се виделе нејзините несовршености на телото.

Нема ни трага од затегнатиот стомак, а и нејзиниот задник не изгледа така добро обликуван како кога ќе објави фотографии и веројатно ги „средува“ на Инстаграм.

Рита во Австралија е на снимање на „The Voice Australia“, каде што е член на жирито, а неодамна снимила и спот за песна.

Извор: Телеграф.рс


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

Банер за Супер7