ММС
Банер за Супер7

Објавено на: 04/1/21 9:35 AM

Бело, кратко и тесно – Сите Арапи гледаат во здолништето на Карлеуша!

Јелена Карлеуша ужива на семеен одмор со своите ќерки Атина и Никa, а тие се одлучија за луксузната дестинација – Дубаи.

Популарната пејачка, која е многу активна на Инстаграм, најпрво сподели фотографии од плажа за своите следбеници, а потоа ни откри како изгледа нивната авантура во пустина…

Сега, Карлеуша реши да покаже како изгледа ноќно излегување во егзотичните Емирати, како и  интересната  комбинација на облека што ја одбра за таа пригода.

Имено, пејачката позираше во мини фустан со интересен дизајн: се состои од корсет кој има еден долг ракав, нагласува тесен струк и деколте и е многу краток, а Карлеуша го комбинираше со бела чанта и провидни чевли.

 

Izvor> Espreso.rs

 


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

Банер за Супер7