ММС

Објавено на: 04/1/21 8:48 AM

(Видео) Ќе ставиш квасец во задникот и тој ќе порасне – Актерот Андрија Милошевиќ ги објасни постовите на социјалните мрежи

Актерот Андрија Милошевиќ ги насмеа сите со видеото за, според неговиот заклучок, најследената содржина на Инстаграм.

„Задниците се најпопуларни. Сега малку ги прелистував тие социјални мрежи и сфатив дека најчесто следени работи на социјалните мрежи се задниците. Големи, женски, огромни задници. Неверојатно, задниците се најгледаната работа. Не луѓето. И тогаш ги имате овие задници што имаат милиони следбеници. Еден пријател ми рече дека ставаат квасец во задникот, седат до шпоретот и тој ќе порасне. Како леб, објасни Милошевиќ и додаде:


-И тогаш има задник и под кој пишува: „Еден е живот“. Има и нешто паметно, во смисла дека ви дава филозофија на животот. ‘Кој ти го кажа тоа?’ “Задникот? Знаете колку е паметен, навистина добар задник!” Луѓето ги следат задниците, овие социјални мрежи станаа како одгледувачница на задници. Има различни и големи се. И луѓето го следат тоа … “, заклучи Милошевиќ.

„Веќе можам да го видам твојот следен пост“, „Совршенство“, „Лифеивотот не е еден д * пе“, му рекоа во коментарите.


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.