ММС
Банер за Супер7

Објавено на: 03/31/21 9:39 AM

Весна е првата сопруга на Жељко Јоксимовиќ, потполно поразлична од Јована!

Жељко Јоксимовиќ беше во брак со извесна Весна, која е од Ваjeево, пред Јована. Со неа ја има ќерка Мина, која неверојатно потсетува на нејзината мајка.

Весна не го сака медиумско внимание, па ретко се фотографира, а на тие фотографии на социјалните мрежи се гледа дека Мина ја наследила нејзината убавина.

По неколку години Жељко се ожени со Јована Јоксимовиќ, со која ги има трите деца: Коста, Ана и Срна.

Извор и фото: Курир.рс


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

Банер за Супер7