ММС

Објавено на: 03/25/21 10:23 PM

Цеца без грам шминка, покриена само со пешкир

Цеца Ражнатовиќ слободните деновите ги поминува во нега на своето лице, козметички третмани и разубавување, а обожавателите ги почести и со неколку фотографии од салонот. Фолк ѕвездата лежи во кревет, покриена со пешкир, без шминка.

-Ден за разубавување и нега на лице, напишала пејачката под фотографијата.

Очигледно на пејачката и годи што е емотивно исполнета, во љубовта со Богдан Срејовиќ, бидејќи обожавателите заклучиле дека изгледа подобро од кога било.

Парот е во врска веќе неколку месеци, а како што може да се види тие заедно биле на неколку патувања, додека престојувањето во нејзината семејна куќа е речиси секојдневие.

Извор и фото: Телеграф.рс


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

1x1