ММС
Банер за Супер7

Објавено на: 03/24/21 4:35 PM

Се обидел да престигне „Фиќо“, но го чекало изненадување(видео)

Иако се чини дека е лесно да се заобиколи овој минијатурен автомобил, се чини дека не е така.

На едно патување во Уругвај, непознат возач се обидел да претекне „фиат 600“. Сепак, колку и да се обидувал да забрза,  Фиќото останувало пред него.


srbijadanas.com


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

Банер за Супер7
1x1