Сообраќаен сервис: Наноси од снег, ветер и заглавени камиони на Плетвар (видео)
ММС
Банер за Супер7

Објавено на: 03/24/21 8:37 AM

Сообраќаен сервис: Наноси од снег, ветер и заглавени камиони на Плетвар (видео)

Заглавени камиони, наноси од снег и ветер на Плетвар е пораката добиена од наша слушателка утринава во 8:00 часот.

Пораката е добиена на сообраќајниот сервис на Канал 77 од Наташа Стојанова.


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

Банер за Супер7