ММС
Банер за Супер7

Објавено на: 03/8/21 10:56 AM

(Видео) Среќен „8 Март“ дами, заедно посакаа Татјана и Маријана

Маријана и Росана не се веќе дует, поради далечината, но затоа, пак, во Австралија сега ги има Маријана и Татјана. Бидејќи живеат во Мелбурн, тие македонската дружба ја продолжија и во Австралија, па се неразделни, кога станува збор за журките. Таква беше и оваа по повод Денот на жената, на која во дует запејаа двете и заеднички им го честитаа празникот на ѓените.

-Среќен „8 Март“ дами, рекоа тие во видео пораката.

SREKEN 8MI MART….🌹🌹🌹
#internationalwomensday2021

Posted by Tatjana Lazarevska on Monday, March 8, 2021

 

 

 


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

Банер за Супер7
1x1