ММС

Објавено на: 03/4/21 7:19 PM

Од смела русокоса до моќна бринета – Лејди Гага целосно го промени стилот

Американската пејачка со потекло од Италија Лејди Гага (34) е фотографирана на улиците во Рим во стилизирано издание, а сите се прашуваат кој е нејзиниот нов стилист, бидејќи од инаугурацијата на Бајден се облекува совршено, велат фановите.

Гага неодамна ја промени бојата на косата и стана бринета, а за оваа прилика облекла кремаст капут со отворени капути и високи штикли. Во рацете носега голема чанта, додека целиот изглед го надополнина со бели ракавици како и бела заштитна маска за лице.

„Се молиме да го задржи овој стил“, „Гага време беше да промениш нешто“, „Те сакаме што и да облечеш, но ова нам ни се допаѓа“, биле само дел од коментарите на обожавателите.

Извор: Телеграф.рс


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.