ММС

Објавено на: 02/26/21 10:34 AM

Запознајте ја најстарата ќерка на Аца Лукас – ретко се фали дека нејзиниот татко е фолк ѕвезда

Фолк ѕвездата Аца Лукас има три деца од претходните бракови, а најстарата ќерка Милјана Вуксановиќ сама се пробива низ жиотот, без оглед што нејзиниот татко е една од најголемите музички sвезди на овие простори.

Има 29-годишна возраст, таа не живее луксузен живот како нејзините врсници, чии родители се јавни личности.

Живее како целиот нормален свет, работи во „Гранд“ како професионален шминкер, каде што често го шминка и својот татко Аца Лукас.

Инаку, Милјана се породи на крајот на мај 2018 година, па така фолкерот стана дедо на преслатко девојче.

Извор и фото: Ало.рс


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.