ММС

Објавено на: 02/23/21 6:01 PM

Цеца: Понекогаш само сакам некој да ми каже „Се ќе биде во ред, еве ти шест милиони долари“

Пејачката Светлана Цеца Ражнатовиќ неретко ги известува своите следбеници на социјалните мрежи со интересни случки од својот живот, но и размислувања кои секогаш привлекуваат внимание.

Денеска на Инстаграм профилот на Цеца Ражнатовиќ се појави интересен цитат. Цеца споделила фотографија на која пишува:

-Понекогаш само сакам некој да ме прегрне и да ми каже: Знам дека е тешко, ќе биде се во ред. Еве ти чоколадо и шест милиони долари, пишува на фотографијата.

Извор: Курир.рс


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

1x1