ММС

Објавено на: 02/22/21 8:00 PM

Не очекувал таква реакција: Бајага се чувствува лошо после примањето на вакцина

Момчило Бајагиќ Бајага открил дека не се чувствува најдобро откако ја примил акцината против Ковид 19.

Познатиот музичар не отркил детали за моменталната здравствена состојба, но на кратко порачал дека не се чувствува добро.

-Се чувствувам лошо, примив вакцина и имам реакција, рекол Бајага за медиумите.

Извор/фото: Espreso.co.rs


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.