ММС

Објавено на: 02/22/21 3:49 PM

„Убав пречек кај братучед ми, се враќаме уште посилни“ – Бегството на Мијалков низ пародија на Твитер

Твитерџии не ја пропуштија и денешната новонастаната ситуација во нашата земја и да се пошегуваат на сметка на политичарите, за бегството на Сашо Мијалков. Односно реалноста преточена во пародија од твитови. Дежаву ни се случува!


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.