ММС

Објавено на: 02/20/21 1:09 PM

(ВИДЕО+ФОТО) Сонце и снег – рај за скијачите во Маврово

Убавото време и повисоките температури, за разлика од изминатите денови, натераа голем број на љубители на снегот да го посетат Маврово.

Вистинска снежна идила, за скијање, детска игра во снегот или едноставно уживање во кафе со поглед на снег и свеж воздух.

 


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.