ММС

Објавено на: 02/19/21 9:48 PM

(Видео) Спектакл на комитите за Вардар

Спектакл имаше вечерва на Градски во изведба на навивачите на Вардар, ,,Комити”.

Присутни беа и фудбалерите на ФК Вардар кои се вратија од Охрид и имаа што да видат на својот стадион како увертира за неделниот натпревар, информира vardarfans.mk

Ова е црвено црниот свет !
ВАРДАР ЌЕ ЖИВЕЕ !

#ЦрвеноЦрнаАрмија #ЕденЖивотЕднаЉубов

Posted by Komiti Skopje on Friday, February 19, 2021

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by VardarFans Official (@vardarfans3)


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.