ММС

Објавено на: 02/19/21 8:49 AM

Тргна по стапките на татко и: Џон Траволта ја покажа ќерката

Ела Траволта (20) ќерка на актерскиот пар Џон Траволта (67) и Кели Престон (53) тргна по стапките на родителите.

Ела благодарејќи на својот талент и убавите црти на лицето веќе снимила неколку филмови и заработува во Холивуд. Ако на тоа го додадеме фактот дека е ќерка на славни родители, не се сомневаме дека ќе има убава иднина и кариера.

Неодамна снимила и реклама, а кога ќе ја видите ќе забележите дека многу потсетува на својот татко.

Извор: Курир.рс

Фото: Profimedia


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.