ММС

Објавено на: 02/17/21 9:01 PM

Маж од Кичево нападнал своја сограѓанка, полицијата го привела

Педесет и две годишната од Кичево, изминатата ноќ, дваесет минути по полноќ пријавила во Одделението за внатрешни работи Кичево дека физички била нападната од сограѓанинот М.В (.32).

Напаѓачот е приведен и против него ќе биде поднесена соодветна пријава – соопшти полицијата.


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.