ММС

Објавено на: 02/15/21 12:05 PM

Продавачка физички нападната на работно место од 61-годишен маж

Триесет и седумгодишната П.Ѓ., вработена во продавница во Велес, вчера  во  14 часот пријавила во СВР Велес дека била физички нападната на работното место од 61-годишниот  Ј.Ј.,.информираше портпаролот Верољуб Додевски.

По целосно документирање на случајот ќе биде поднесена соодветна пријава


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.