ММС

Објавено на: 02/13/21 11:37 PM

Цеца ќе се мажи за Богдан!

Утре е Денот на вљубените, празник што се слави низ целиот свет. Медкиумите во Србија ја контактирале нумерологот Ивана Скориќ, која, врз основа на датумите на раѓање, предвиде што ги чека во врската или бракот на љубовните парови.

Најинтересна е секако Цеца Ражнатовиќ, која од неодамна ужива во врска со Богдан Срејовиќ, кој е девет години помлад од неа.

– Цеца е тешко влегува во љубовни врски, па може да се заклучи дека ова е голема, вистинска и взаемна љубов штом Богдан го покажа на јавноста. Сите аспекти укажуваат на тоа дека Цеца и Богдан се судбоносна спојка и дека морале да се сретнат и да започнат врска. Нивната љубов, како и привлечноста, се многу силни, нивната љубов е чиста, младешка, тие се како тинејџери. Оваа година, тие ќе сакаат да започнат да живеат заедно, така да се каже, Венера се сели во седмото поле, полето на брак и заеднички живот, во мај. Значи, од мај до септември, тие можат да ја крунисаат врската со брак, но како што реков пред Нова година кога ја направив анализата на Цеца, таа сигурно има шанса за нова љубов во септември, но „лукаво“ ќе го одбие ако е се со Богдан во ред. Нумеролошки, тие не треба да застанат на луд камен во мај, туку да го остават за август 2022 година, вели нумерологот.

Извор: kurir.rs


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.