ММС

Објавено на: 02/12/21 2:03 PM

Од цифрата ќе ве здоболи глава – часовникот на Цеца чини колку еден стан!

Многу естрадни личности сакаат брендирани работи кога се во прашање гардеробата, накитот. Некои од нив посегнуваат и по фејк копии, а некои тоа никогаш не си го дозволуваат или оригинал или ништо. Тоа е и правилото  на Светлана Цеца Ражњатовиќ.

Пејачот Дарко Лазиќ е „провален“ дека носи фејк часовник, кој инаку чини 32.000 евра, а неговата колешка го собори рекородот со оригинал од 40.000 евра.

Светлана Цеца Ражњатовиќ секогаш носи скапи часовници кои чинат колку еден стан.

Извор: Ало.рс

Фото: Инстраграм


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.