ММС

Објавено на: 02/12/21 12:12 PM

Јелена Јованова со Стјепан и Јаков ужива на зимското сонце

По стресниот период во Хрватска, кога постојано се тресеше тлото, лугето полека се враќаат во нормала. Така и нашата актерка Јелена Јованова, реши да го искористи зимското сонце, па да се прошета со сопругот Стјепан и синот Јаков.


#storyhr #photocredit Robert Gaspert

Posted by Jelena Jovanova on Thursday, February 11, 2021

Јелена минатата година стана мајка, а шеста година е во брак со колегата Периќ. Минатата година, покрај најсреќниот момент во животот на една жена, мајчинството таа со семејството мораше да помине низ многу стресови, кои ги предизвикаа земјотресите.

– Чувајте се! Верувам ќе помине и ова и ќе биде конечно добро – напиша таа по земјотресот.


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.