ММС

Објавено на: 02/12/21 9:58 AM

Познатата Касандра во петтата деценија има совршени стомачни

Актерката Кораима Торес (47) која се прослави со улогата на Касандра во истоимената теленовела, ги воодушеви фановите ширум светот со својот изглед. Иако е навлезена во петтата деценија, актерката изгледа фантастично, што покажа и со последната фотографија на Инстаграм.

Обожавателите со нетрпение ја чекаа оваа фотографија, па и упатија безброј коментари. Пофалби за нејзиниот изглед има на сите страни, а некои од коментарите се: „За вакви стомачни, треба да полеете река од пот“, „Кораима изгледа како вчера да ја снимала Касандра“.

– Јас од пред неколку години. Кога ќе почнам да се фотографирам пред огледало, напишала Кораима.

Извор: Пинк.рс


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.