ММС

Објавено на: 02/11/21 12:50 PM

Ја наследи убавината од мајка си: Ќерката на Моника Белучи на насловна страница

Дева Касел, 16-годишната ќерка на Моника Белучи и Венсан Касел се најде на насловната страница на француското издание на „Ел“ магазинот.

Дева има дури 16 години, а веќе и предвидуваат успешна кариера. Секоја година се повеќе наликува на својата мајка која безброј пати е прогласена за една од најубавите жени во светот.

 

Моника не крие колку е горда на својата ќерка, па насловната со Дева ја објави на својот Инстаграм профил.

– Уште една прекрасна насловна страна оваа недела за мојата Дева, напишата славната актерка.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ELLE (@ellefr)


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.