Image default
Видео Забава

Видео: Како да направите куќа од комбе

Во видеото во прилог можете да видите како се прави куќа од комбе, како идеја за оние кои се авантуристи по природа.


Преземено од:

Доколку имате било каква сторија пишете ни на
Viber или WhatsApp
бесплатно на телефонскиот број
☎️ 0800 80 222
пишете ни на маил
[email protected]

Поврзани вести

Што се случува кога јадете набрзина?

Видео: Инспирација за среќа

Сивата боја е хит оваа сезона

Габриела Додевска

Евергринот „Африка” е една од најслушаните песни за 2017 година

Трајче Гогов

Како правилно да ја исперете перницата за спиење?

Трајче Гогов

Свадбена анегдота што стана инстаграм-хит

Трајче Гогов