Image default
Сообраќаен Сервис

Што е тоа што се движи по штипските улици? (видео)

Наш слушател ни го прати видеото, со забелешка дека вакви натоварени возила во секој случај се опасни и небезбедни во сообраќајот, особено кога се движат по улиците во центарот на градот.

Преземено од:

Доколку имате било каква сторија пишете ни на
Viber или WhatsApp
бесплатно на телефонскиот број
☎️ 0800 80 222
пишете ни на маил
[email protected]

Поврзани вести

Сообраќајот на патиштата утрово по влажни коловози

Вања Мицевска

Снежни навеви на патот Маврово-Галичник

Љупчо Шатевски

Воз полн со тенкови застана во Копривница, патниците и железничарите збунети

Љупчо Шатевски

Снег, ветер и магла на Шапка, Тетово, Гостивар, Маврово, Крива Паланка

Љупчо Шатевски

Излетан автобус на автопатот Тетово – Скопје (видео)

Кире Андонов

Затворен патниот правец Виница – Берово поради сообраќајка

Кире Андонов