Image default
Вести Македонија

Во живо од Кривичниот суд, каде се изрекуваат пресудите за настаните од Собранието од 27 април

Во живо од Кривичниот суд, каде се изрекуваат пресудите за настаните од Собранието од 27 април

Превземено од:

Доколку имате било каква сторија пишете ни на
Viber или WhatsApp
бесплатно на телефонскиот број
☎️ 0800 80 222
пишете ни на маил
[email protected]

Поврзани вести

Мијалков спроведен во Судот за „Титаник 2″

Трајче Гогов

Загина позната пејачка, со автомобил слетала во Дунав

Трајче Гогов

Пакистанско момче ја обвини полицијата за убиството на неговото семејство

Трајче Гогов