Image default
Забава

Мarvel Studios го објави новиот трејлер за „Avengers 4: End Game“

Marvel Studios го објави новиот трејлер за Аvengers: Endgame. Фановите кои едвај чекаат да се случи премиерата, сега може да погледнат некој кадар повеќе како најава за новите случувања во приказната за суперхеројската дружина на Marvel, кои во случајов се подготвуваат за спасување на светот, универзумот и оние кои ги сакааат.

Премиерата на „Avengers 4: End Game“ е закажана за 26 април 2019 година.

Превземено од:

Доколку имате било каква сторија пишете ни на
Viber или WhatsApp
бесплатно на телефонскиот број
☎️ 0800 80 222
пишете ни на маил
[email protected]

Поврзани вести

Час по калиграфија

Дневен хороскоп 13.02.2019

„Shallow“ од Лејди Гага доби кавер со македонска адреса (ВИДЕО)

Габриела Додевска