Image default
Видео Забава

Видео: „Чуда“ со конец

Ако имате дупка на омилениот пар фармерки или на омилената маичка, погледнете го видеото во прилог и најдете креативно решение на проблемот.Превземено од:

Доколку имате било каква сторија пишете ни на
Viber или WhatsApp
бесплатно на телефонскиот број
☎️ 0800 80 222
пишете ни на маил
[email protected]

Поврзани вести

Стадион на Канал 77 – 15.09.2018

Трајче Гогов

Бомбите пукаат. Каков ефект предизивкаа

Трајче Гогов

Се’ за храна: Зимски пунч од портокали

Трајче Гогов