Image default
Видео Забава

Видео: Само за страсни љубители на сирење и кашкавал

Страсните љубители на сирење и кашкавал веднаш ќе разберат зошто е толку посебно видеото во прилог.


 

Превземено од:

Доколку имате било каква сторија пишете ни на
Viber или WhatsApp
бесплатно на телефонскиот број
☎️ 0800 80 222
пишете ни на маил
[email protected]

Поврзани вести

Се’ за храна: 4 билни чаеви кои помагаат при артритис

Трајче Гогов

Бидете внимателни: ова се знаци дека тој “брка” други на социјалните мрежи

Трајче Гогов

Алек Болдвин го потврди бракот на Хејли и Џастин Бибер

Трајче Гогов