Image default
Вести Свет

Бањалучанец класифицирано продаваше цвеќе за сопруги, за љубовници и за русокоси

 

На Осми март многумина продаваат цвеќе, но еден бањалучанец никого не остави рамнодушен. Тој на оригинален начин го класифицирал цвеќето – во еден кош за саканата сопруга, во друг за љубовницата, а во трет за романтични русокоси.

Хит-фотографијата на продавачот направена вчера од бањалучки портал ја пренесуваат речиси сите медиуми во Босна и Херцеговина.

Превземено од:

Доколку имате било каква сторија пишете ни на
Viber или WhatsApp
бесплатно на телефонскиот број
☎️ 0800 80 222
пишете ни на маил
[email protected]

Поврзани вести

Автомобил удри во пешак во Стајковци

Трајче Гогов

Сообраќајот на патиштата утрово по влажни коловози

Вања Мицевска

Филипче: Уште две деца заразени од мала сипаница, контролите за вакцината МРП со погрешни декларации ќе заврши денеска

Трајче Гогов