Image default
Сообраќаен Сервис

Излетан автобус на автопатот Тетово – Скопје (видео)

На сообраќајниот сервис на Канал 77 на Viber 072 607777 добивме видео информација за излетан автобус на патниот правец Тетово – Скопје. Нема информација за повредени а увидот на полицијата сеуште трае.

Превземено од:

Доколку имате било каква сторија пишете ни на
Viber или WhatsApp
бесплатно на телефонскиот број
☎️ 0800 80 222
пишете ни на маил
[email protected]

Поврзани вести

Одрони од камења на патот Струга – Дебар

Весна Коловска

Поради сообраќајка блокиран патот Охрид-Ресен кај Буково

Габриела Додевска

Снег, ветер и магла на Шапка, Тетово, Гостивар, Маврово, Крива Паланка

Љупчо Шатевски