Image default
Забава

Нешта кои среќните парови постојано си ги кажуваат

Кога некаде има вистинска љубов, тоа се гледа од далеку. А размената на добра енергија меѓу партнерите е посебно важен момент. Експертите велат дека среќните парови ги „открива“ и начинот на кој комуницираат меѓу себе. Повеќе на оваа тема, прочитајте ОВДЕ.

Преземено од:

Доколку имате било каква сторија пишете ни на
Viber или WhatsApp
бесплатно на телефонскиот број
☎️ 0800 80 222
пишете ни на маил
[email protected]

Поврзани вести

“Mission: Impossible – Fallout” зазема прво место овој викенд во боксофис

Трајче Гогов

Експертите велат: Шест месеци по породување мајките не треба да вежбаат

Видео: Не се баш сите импресионирани од Снежана

Најбогатиот фудбалер во светот игра за резервите на Лестер

Трајче Гогов

Зошто имате потреба од солена храна?!

HBO го објави првиот трејлер за последната сезона на серијата „Игра на тронови“

Трајче Гогов