Image default
Забава

Модата на наградите „Греми“ пред 20 години

Многу нешта во секоја смисла се сменија во круговите на светскиот шоу бизнис изминативе 20 години. Доказ повеќе се фотографиите направени за време на наградите „Греми“ во 1999 година, кои можете да ги погледнете ОВДЕ.

Преземено од:

Доколку имате било каква сторија пишете ни на
Viber или WhatsApp
бесплатно на телефонскиот број
☎️ 0800 80 222
пишете ни на маил
[email protected]

Поврзани вести

Нигеријка за прв прв пат мајка на 65 години

Весна Крстева

Во духот на празниците: Лекција за благодарност

Емилија Бунтеска Нацоска

Мали но значајни трикови за ефикасен тренинг

Биберот – состојка што ги топи масните наслаги

Габриела Додевска

По Нигерија, хрватската претседателка стана хит и во Индија

Трајче Гогов

Внесете ја пролетта во вашиот дом: Се што не сте знаеле за лалињата