Image default
Забава

Смешни твитови за брачниот живот

Некои луѓе имаат посебна смисла за хумор. Уште пак ако и нивниот брачен партнер е таков, ова може да резултира со прилично впечатливи изјавви на социјалните мрежи. Неколку такви примери има ОВДЕ.

 

Преземено од:

Доколку имате било каква сторија пишете ни на
Viber или WhatsApp
бесплатно на телефонскиот број
☎️ 0800 80 222
пишете ни на маил
[email protected]

Поврзани вести

Едноставен начин да се ослободите од кандидата

Видео: Она кога ќе се запознаеш со омилениот анимиран лик

Ова е убедливо најсилниот природен антибиотик

Кире Андонов

Се’ за храна: Ресвератрол – моќна состојка со која изобилуваат грозјето и виното

Трајче Гогов

Ве мачи алергија? Јадете го често овој зеленчук!

Секој ден ги допирате овие неверојатно валкани предмети