Image default
Забава

Највпечатливите модни избори од Греми 2019

Некои од славните личности кои прошетаа по црвениот килим на годинешното издание на наградите „Греми“, поминаа помалку забележано од останатите. ОВДЕ, можете да видите како изгледаа некои од највпечатливите модни избори оваа година.

 

Преземено од:

Доколку имате било каква сторија пишете ни на
Viber или WhatsApp
бесплатно на телефонскиот број
☎️ 0800 80 222
пишете ни на маил
[email protected]

Поврзани вести

Копривата и невенот пријатели на вашиот организам: Прочистувачи на телото од токсини

Габриела Додевска

Викторија Бекам: Дел од мене цел живот ќе биде дел од Spice Girls

Остров на кој може да има само 400 туристи

Трајче Гогов

Се’ за храна: Сув омекнувач за алишта од само 2 состојки

Трајче Гогов

Ако сакате да го намалите внесувањето на слатки, во тој случај џвакајте мастики

Лековити растенија кои можат да излечат рани

Габриела Додевска