Image default
Видео Забава

Видео: Oна кога не можеш да престанеш да се смееш

Има начини на смеење кои би се сместиле во категорија „стандардни“, но и такви кои предивикуваат смеење во низа. Од вториот тип е она во видеото во прилог.

 Преземено од:

Доколку имате било каква сторија пишете ни на
Viber или WhatsApp
бесплатно на телефонскиот број
☎️ 0800 80 222
пишете ни на маил
[email protected]

Поврзани вести

Комарците направија пепел на Светското првенство во Русија

Трајче Гогов

Кои се бенефитите од консумирање цвекло во зима ?!

Габриела Додевска

Војвотката Меган Маркл открива кога ќе се породи

Трајче Гогов

Внесете ја есента во вашиот дом (ФОТО)

Габриела Додевска

Домашен лек против главоболка

Венди Вилијамс со предупредување до Ким Кардашијан

Емилија Бунтеска Нацоска