Image default
Видео Забава

Видео: Добрите навики се стекнуваат од „мали нозе“

Доказ повеќе дека добрите навики се стекнуваат од „мали нозе“, а слободата е чекор поблиску до независноста е симпатичното видео во прилог.


Преземено од:

Доколку имате било каква сторија пишете ни на
Viber или WhatsApp
бесплатно на телефонскиот број
☎️ 0800 80 222
пишете ни на маил
[email protected]

Поврзани вести

„The Meg“ го освои боксофисот овој викенд

Трајче Гогов

Најздравата намирница за мозокот и телото: Го прочистува организмот од отрови и масти

Ноќен Експрес || Субвенции за социјален мир – 26.09.2016

Трајче Гогов

Алек Болдвин го потврди бракот на Хејли и Џастин Бибер

Трајче Гогов

Намирници за продолжување на животот

Кире Андонов

(фото)Њујорк доби своја Ајфелова кула вредна 200 милиони долари