Image default
Забава

Кендал Џенер го промени имиџот

Промените во семејството Кардашијан се нешто на кое нивните фанови се навикнати. Некои ги прифаќаат со воодушевување, а други критикуваат. Следен момент за дискусија ќе биде промената во имиџот на Кендал Џенер. За што станува збор, дознајте ОВДЕ.

Преземено од:

Доколку имате било каква сторија пишете ни на
Viber или WhatsApp
бесплатно на телефонскиот број
☎️ 0800 80 222
пишете ни на маил
[email protected]

Поврзани вести

Како да се заштитите од пестициди во раното овошје и зеленчук?

Зошто сте поефикасни кога имате повеќе обврски?

4 напитоци кои би требало да ги пиете пред спиење

Колку време дневно треба да поминувате на социјални мрежи

„Game of Thrones“ со 22 номинации за Еми наградите

Трајче Гогов

Празнични филмски маратон: Уживајте со овие романтични филмски класики

Габриела Додевска