Image default
Забава

Биби Рекса во одбрана на Деми Ловато

Колешките од светската музичка сцена знаат да си бидат поддршка кога сакаат. Последен таков пример е оној во кој Биби Рекса застана во одбрана на Деми Ловато. Повеќе за оваа ситуација, прочитајте ОВДЕ.

Преземено од:

Доколку имате било каква сторија пишете ни на
Viber или WhatsApp
бесплатно на телефонскиот број
☎️ 0800 80 222
пишете ни на маил
[email protected]

Поврзани вести

Ѕвездата на „Куќа од карти“ се омажи за 20 години помлад Французин во најголема тајност ФОТО

Трајче Гогов

Работи што треба да ги знае секој маж кој посакува врска со самостојна жена

Вања Мицевска

Почастете ги сетила – Десерт на денот: Чоколаден чискеј

Габриела Додевска

Мел Гибсон снима преработка на „Дивата орда“

Трајче Гогов

Google Maps овозможи креирање на јавни настани

Кое е најдолгото патување преку кое можете непрекинато да пловите?!

Габриела Додевска