Image default
Забава

Свадбени фотографии низ светот

Ако наскоро планирате свадба, можеби фотографиите кои можете да ги погледнете ОВДЕ, ќе ви бидат инспирација за вашата свадбена фото-сесија.

 

Превземено од:

Доколку имате било каква сторија пишете ни на
Viber или WhatsApp
бесплатно на телефонскиот број
☎️ 0800 80 222
пишете ни на маил
[email protected]

Поврзани вести

Во штипско Пиперово се правеше свадба како пред половина век

Најдобрите рецепти за начос како закуска

Причина која ја расипува работната атмосфера