Image default
Забава

Џастин Бибер и Хејли Болдвин планираат мала венчавка

Ако мислевте дека венчавката на Џастин и Хајли е откажана, сте се излажале. Иако оваа популарна двојка е веќе во брак, тие би сакале да имаат мала церемонија за нивните пријатели и семејство.

“Тие сѐ уште се  одлучуваат дали сакаат мала или голем свадба. Тие сакаат мала свадба, но имаат толку многу луѓе што сакаат да присуствуваат, така што  би можело да стане поголема свадба”- изјави извор за Us Weekly

Моментално парот е фокусиран за пронаоѓање на куќа во Л.А.

.

Превземено од:

Доколку имате било каква сторија пишете ни на
Viber или WhatsApp
бесплатно на телефонскиот број
☎️ 0800 80 222
пишете ни на маил
[email protected]

Поврзани вести

Знаци дека не сте подготвени да останете пријатели по раскинувањето

Автобуски – велосипедски транспорт за деца во Норвешка (ВИДЕО)

Габриела Додевска

„Venom“ доминира на меѓународниот бокс офис

Трајче Гогов