Image default
Забава

Фото: Погледнете ги сликите од медениот месец на Ник Џонас и Пријанка Чопра

Ник Џонас и Пријанка Чопра уживаат во одморот на плажа,еден месец откако се венчаа.

Парот се венча во Индија минатиот месец. Актерката откри за индискиот NDTV во декември дека ке го одложат медениот месец поради работните обврси.

Превземено од:

Доколку имате било каква сторија пишете ни на
Viber или WhatsApp
бесплатно на телефонскиот број
☎️ 0800 80 222
пишете ни на маил
[email protected]

Поврзани вести

10Best: 10 од најубавите места што ги посетивме во 2018 година(Фото)

Трајче Гогов

Нијагарините водопади станaa “зимска земја на чудата”(видео)

Трајче Гогов

„The Meg“ го освои боксофисот овој викенд

Трајче Гогов