Image default
Забава

Фото:Погледнете како изгледа домот на Принцот Хари и Војвотката Меган Маркл во Котсволдс

Домот на Принцот Хари и  Војвотката Меган во Јужна Централна Англија е исто толку екстравагантен колку што би очекувале.

Парот кој се венча во мај 2018 година – го изнајмиле одморалиштето во Котсволдс, кој има 4000 хектари и вклучува кујна  и реновирана трпезарија.Сместен е на приватно земјиште и има зачудувачки погледи.Погледнете ги сликите

 

Превземено од:

Доколку имате било каква сторија пишете ни на
Viber или WhatsApp
бесплатно на телефонскиот број
☎️ 0800 80 222
пишете ни на маил
[email protected]

Поврзани вести

Со еден час опуштено пливање согорувате 500 калории

Сода и лимон – домашно средство за чистење

Габриела Додевска

Кое е најпопуларно женско име во светот?

Трајче Гогов