Image default
Забава

Принцот Хари за Меган: Да се стане член на кралското семејство не е лесно и гламурозно како што изгледа

Принцот Хари се чуствува одговорен за неговата бремена жена, Војвотката Меган Маркл бидејќи е несреќна поради критиките и негативните приказни за неа.

“Меган направи огромна жртва со преселбата, далеку од нејзината мајка и пријатели. Да се стане член на кралското семејство не е лесно и гламурозно како што изгледа,затоа Хари се чуствува одговорен за несрекната Меган“ – открива извор за Us Weekly.

Извор близок до војвотката додава дека 34-годишниот принц “лично ги доживува нападите врз Меган од јавноста.”

 

Превземено од:

Доколку имате било каква сторија пишете ни на
Viber или WhatsApp
бесплатно на телефонскиот број
☎️ 0800 80 222
пишете ни на маил
[email protected]

Поврзани вести

Бритни Спирс заборавила во кој град се наоѓа

Трајче Гогов

Познати кои го земале презимето од сопругот

Парис Хилтон не се откажува од вереничкиот прстен