Image default
Забава

Кит Харингтон открива: Сите беа „скршени“ по снимањето на последната сезона на „Игра на тронови”

Кит Харингтон  откри дека снимањето на последната сезона на Game of Thrones ги оставило оние кои се вклучени во глумата на серијата  емоционално и физички уморни.

„Последната сезона на тронови се чинеше дека е дизајнирана за да не’ скрши. На крајот, сите беа скршени. Не знам дали плачевме зошто бевме тажни, тоа беше крај, или плачевме бидејќи бевме многу заморни“ – изјави актерот за GQ Australia

Превземено од:

Доколку имате било каква сторија пишете ни на
Viber или WhatsApp
бесплатно на телефонскиот број
☎️ 0800 80 222
пишете ни на маил
[email protected]

Поврзани вести

4 напитоци кои би требало да ги пиете пред спиење

Кој ќе биде кум на детето на Меган и Хари

„Златна петорка“ – најдобар странски филм на Интернационалниот фестивал во Кардиф

Трајче Гогов