Image default
Забава

Актерката Никол Пелц денеска полни 23 години!

Познатата актерка, Никол Пелц денес го прославува , 23-от роденден. Оваа прекрасна русокоса, јавноста ја запозна во филмот „Transformers“  каде што таа ја замени Меган Фокс, а потоа се појави и во спотот на Зејн Малик, „It’s you“. Никол освен што глумеше во „Transformers“ , се појави и во некои серии, а се занимава и со манекенство. Погледнете неколку фотографиите овде:

 

View this post on Instagram

 

i love tights 😈

A post shared by nicola (@nicolaannepeltz) on

 

View this post on Instagram

 

can’t wait for paradise..🦋🎄🌸🌴

A post shared by nicola (@nicolaannepeltz) on

Превземено од:

Доколку имате било каква сторија пишете ни на
Viber или WhatsApp
бесплатно на телефонскиот број
☎️ 0800 80 222
пишете ни на маил
[email protected]

Поврзани вести

Џенифер Лопез: Алекс е мојата сродна душа „близначка“

Трајче Гогов

10 филмови од 2018 година кои можеби сте пропуштиле да ги гледате

Трајче Гогов

Северина, Влатко, Кристина, Дани, Јоце, „Ван Гог“, „Амадеус бенд“… ќе пеат на штипската „Пастрмалијада“

Љупчо Шатевски