Image default
Забава

Златен Глобус 2019: Погледнете како изгледаа славните на црвениот тепих

Актери што глумат во филмови и серии се собраа во Лос Анџелес за 76-то издание на Златниот Глобус, првата голема церемонија на сезоната на награди во 2019 година.

Целата галерија погледнете ја овде

Превземено од:

Доколку имате било каква сторија пишете ни на
Viber или WhatsApp
бесплатно на телефонскиот број
☎️ 0800 80 222
пишете ни на маил
[email protected]

Поврзани вести

Што треба да направите пред почетокот на работниот ден

Кире Андонов

Хороскопски знаци кои никој не може да ги раздели

Трајче Гогов

Се’ за храна: Природни третмани против опаѓање на косата

Трајче Гогов