fbpx
Image default
Забава

Златен Глобус 2019: Погледнете како изгледаа славните на црвениот тепих

Актери што глумат во филмови и серии се собраа во Лос Анџелес за 76-то издание на Златниот Глобус, првата голема церемонија на сезоната на награди во 2019 година.

Целата галерија погледнете ја овде

Поврзани вести

По Ким Кардашијан, и Кање Вест ќе биде гостин во Белата куќа

Дафинка Печорова

Крај на хит-серијата „Бубалици“

Дафинка Печорова

8 знаци дека сте зависни од кафе

Габриела Додевска