Image default
Забава

Војвотката Меган држи до јавното мислење, но справувањето со тоа и’ е стресно

Војвотката Меган дозволува да допре до неа мислењето на јавноста.

„Меган има толку многу на нејзината чинија, помеѓу бременоста и справувањето со реакцијата на јавноста и таа ја смета целата ситуација за многу стресна” , изјавил кралски извор  за Us Weekly

Превземено од:

Доколку имате било каква сторија пишете ни на
Viber или WhatsApp
бесплатно на телефонскиот број
☎️ 0800 80 222
пишете ни на маил
[email protected]

Поврзани вести

Што се адитиви и како влијаат на вашето здравје?

Грешки кои може да го уништат интервјуто за работа

Која е најзгодната бразилска одбојкарка

Трајче Гогов