Image default
Забава

Објавен специјален трејлер за „Captain Marvel“

Во режија на Ана Боден и Рајан Флек,премиерата на „Captain Marvel“ е закажана за 8 март оваа година.

„Captain Marvel“ ја раскажува приказната за Керол Данверс, девојка која добива супермоќи и преку ноќ станува херој. Нејзината најголема задача досега е да го спаси светот.

Превземено од:

Доколку имате било каква сторија пишете ни на
Viber или WhatsApp
бесплатно на телефонскиот број
☎️ 0800 80 222
пишете ни на маил
[email protected]

Поврзани вести

Рецепт на денот: Чоколадизирани банана стапче

Габриела Додевска

Дневен хороскоп 27.2.2019

Италијански колач со јаболки

Трајче Гогов